Приєднання до електромереж

Приєднання (підключення) електроустановки (об’єкту) до електромереж у взаємодії з електропередавальною компанією (обленерго).
Надаємо комплексні послуги зі створення технічної можливості для передачі (прийняття) електричної енергії необхідного обсягу з дотриманням показників її якості та надійності у місце приєднання електроустановки замовника відповідної потужності до електричних мереж електропередавальної організації (послуга надається для діючих та нових об’єктів).
Кваліфіковані спеціалісти ТОВ «Електроефект» надають платні та безкоштовні консультації з усіх питань з обленерго в будь-якій області України.
Надаємо допомогу з обленерго з таких питань:
1
застосування нормативно-правової бази у сфері електроенергетики, що діє у відповідності з новим законодавством (Закон про ринок електричної енергії)
2
порядок розрахунків за спожиту електроенергію (в тому числі алгоритм формування рахунків), тарифи на електроенергію та порядок їх застосування
3
застосування зонних приладів обліку
4
побудова та налаштування АСКУЕ
5
вибір оптимальних тарифів на електроенергію
6
налаштування інфраструктури клієнта для отримання за допомогою мережі Інтернет інформації про особистий рахунок (заборгованість, платежі, показники приладів обліку, пільги і т.д.);
7
інші питання, що стосуються обленерго
8
представництво інтересів споживача в інспекції Держенергонагляду області (інспекція з енергетичного нагляду)
9
представництво інтересів споживача в обласних підрозділах НКРЕКП і в центральному НКРЕКП в м. Київ
Перелік платних послуг ТОВ «Електроефект» для захисту інтересів клієнтів обленерго (за нотаріальним дорученням від клієнта та на підставі договору):

Укладення договорів на приєднання та участь в розробці технічних умов.

Продовження строку дії договору з обленерго, корегування технічних умов.

Контроль виконання обленерго умов договорів на приєднання / підключення (стандартні та не стандартні).

Підготовка заяви споживача на оформлення / переоформлення особового рахунку.

Консультації з процедури укладення / переукладення договору на користування електричною енергією та реєстрації / перереєстрації особового рахунку.

Представництво інтересів клієнта на комісії зі спірних питань між обленерго та споживачем.

Акт звірки: (а) підготовка звернення споживача на виконання звірки розрахунків і отримання Актів звірки, (б) контроль строків надання Акту, (в) проведення звірки спеціалістами ТОВ «Електроефект».

Інформування з діючих на ринку електричної енергії тарифів і вибір оптимальних тарифів, постачальників електричної енергії.

Підготовка лінійної схеми електропостачання.

Підготовка заяви споживача на складення акту балансового розмежування.

Підготовка заяви на відключення електроустановки споживача (п.6 ПКЕЕН).

Контроль виконання обленерго процедури встановлення (фіксації) порушень, розрахунку заборгованості, визначення збитків, що заподіяні обленерго (енергопостачальнику (п.36 ППЕЕН)).

Підготовка заяви на підключення електроустановки споживача (при укладанні договору на користування електроенергією (п. 7 ПКЕЕН), після усунення порушень, сплати заборгованості, витрат на повторне підключення та збитків, що заподіяні обленерго (енергопостачальнику (п.36 ПКЕЕН)).

Контроль дотримання обленерго процедури проведення відключення та повторного підключення електроустановок (до 1000В) не побутових абоненті

Керуємо підрядними роботами сертифікованими спеціалістами з відповідними дозволами та допусками до окремих видів робіт:

Монтаж однофазного зовнішнього вводу дротом СНП (СИП) від ВЛ-0,4/10.

Встановлення приладів обліку та з заміною дроту на СНП (СИП) (у відповідності до п.11 ПКЕЕН).

Контроль процедури розпломбування / опломбування однофазного або трифазного комерційного вузла обліку.

Контроль процедури проведення встановлення (установки) / заміни однофазного або трифазного вузла (приладу) обліку.

Розробка проекту АСКУЕ, погодження проекту в обленерго.

Підготовка заяви споживача на заміну однофазного або трифазного приладу обліку для направлення на експертизу (зупинка приладу обліку).

Контроль процедури опломбування / розпломбування однофазних або трифазних комерційних засобів обліку електроенергії для виконання споживачем ремонтних робіт в електричній мережі споживача.

Підготовка заяви споживача на проведення перевірки приладу обліку, у випадку визначення споживачем помилкових (не правильних) показників приладів обліку у платіжних документах (п.29 ПКЕЕН).

Відключення електролічильника по АСКУЕ.

Звертайтеся до нас! Ми допоможемо. Перша консультація безкоштовна.