POLYMETRICA

Українська інноваційна компанія створила СМАРТ-СИСТЕМУ POLYMETRICA - автоматизований облік і моніторинг енергоспоживання та диспетчерське управління обладнанням.

Задачі, що вирішує система:

 • облік температури, споживання електроенергії, води и газу, контроль параметрів освітлення та відчинення дверей;
 • керуванням обладнанням (дистанційно через web-інтерфейс, перегляд даних в будь-який момент часу за будь-який період, автоматичний контроль заданих параметрів, що можуть бути направлені на комфорт та/або скорочення витрат на енергоресурси;
 • зберігання (резервування) конфігурацій, параметрів у базі даних на серверах замовника;
 • виключення людського фактору (помилок) при роботі персоналу у підтриманні параметрів температури та освітлення, у періодичному ручному зборі даних за температурою холодильного обладнання та показів лічильників енергоресурсів для прогнозування ліміту споживання);
 • мінімізувати час реакції на проблему та кількість хибних заявок (до впровадження системи - технічний персонал отримує інформацію про нештатні ситуації та їх характері згідно не завжди об´єктивних заявок персоналу магазину);
 • мінімізувати витрати на модернізацію діючого обладнання за рахунок більш ефективної його експлуатації (налаштування на ефективні режими, діагностика, перед аварійний ремонт).

Складові системи:

 • датчики фізичних параметрів температури, освітлення, електричної напруги на вводі, відкриття/закриття дверей (холодильні скрині та камери) і т.п.;
 • PDU-контролери для взаємодії з технологічним обладнанням супермаркету;
 • центральний контролер для взаємодії з датчиками, PDU-контролерами, з сервером (власна розробка);
 • сервер з програмним забезпеченням, на якому зберігається/обробляється/забезпечується web-інтерфейс користувача (власна розробка).

Комунікація системи з користувачем через Bot-контролер месенджеру Telegram з автоматичною генерацією та передаванням повідомлення конкретному співробітнику про аварійну ситуацію та часу на її усунення:

 • якщо ситуація змінилася на краще (відновлено нормальний режим) - сервер автоматично через bot´a проінформує відповідальний персонал і створить запит на персонал генеруючи та відправляючи питання про методи вирішення аварії в месенджер, на які персонал має надати прості короткі відповіді «ТАК/НІ»;
 • якщо ситуація НЕ змінилася (триває аварійний режим) у заданому періоді, bot повторно надсилає повідомлення, але вже з копією на керівника технічного персоналу (вище рангом), і так до тих пір поки проблема не буде вирішена;
 • через bot´a є можливість опитати стан параметрів будь-якого обладнання будь-якого магазину, що підключений до системи, а також, через інтуїтивно зрозумілі команди, їх корегувати.

Гнучкість системи та постійна модернізація дозволяє створити конфігурацію для будь-якого магазину/складу/адміністративної будівлі з будь-яким набором обладнання.

Результати експерименту за окремим об’єктом на прикладі одного місяця:

Досягнута економія на енергоресурси у літній період за рахунок керування зовнішнім освітленням - 39%,

торгівельного залу - 11%,

холодильним обладнанням (скрині та вітрини) - 28%,

кондиціонерами + витяжкою -12%,

планується економія на опаленні у зимовий період ~13.


http://polymetrica.com

Центр енергетичного моделювання

https://www.cem-tov.com.ua

Для більшості споживачів електричної енергії в Україні питання вибору постачальника електричної енергіє стає дуже актуальним.

 

Енергопостачальна компанія ТОВ «Центр енергетичного моделювання» (ТОВ «ЦЕМ», яка є партнером ТОВ «Електрополюс –ІФ», пропонує здійснення постачання електричної енергії для підприємств/ організацій за вільними (ринковими)  цінами, які, з урахуванням технологічного циклу підприємства/організації та пов´язаного з ним графіка електроспоживання, можуть бути значно більш вигідними, ніж тарифі діючого енергопостачальника (Обленерго).

 

ТОВ «ЦЕМ» має відповідну ліцензію та  працює на ринку постачання електричної енергії для підприємств та організацій в Україні на протязі вже більше ніж 7 років. В портфелі клієнтів ТОВ «ЦЕМ» - підприємства металургії, хімії, харчової та оброблювальної промисловості, торгівлі і т.ін. Співробітництво ТОВ «ЦЕМ» з фінансовими організаціями забезпечує клієнтам компанії максимально комфортні умови для переходу  на постачання електричної енергії від Обленерго та подальшої співпраці.

 

Для большинства потребителей электроэнергии в Украине вопрос выбора энергопоставляющей компании становится очень актуальным.

Детальну інформацію про ТОВ «ЦЕМ»  та умовах співробітництва  компанії з клієнтами можна отримати на сайті:  https://www.cem-tov.com.ua.

Для оцінювання можливості співробітництва та  формування для Вашого підприємтсва /організації комерційної пропозиції з боку ТОВ «ЦЕМ», пропонується опитувальний лист ( з додатком) – див. вкладення, який можна заповнити та направити на  електронну адресу: contact@emcentre.com.ua.

Представники компанії оперативно зв´яжуться з Вами для обговорення/уточнення умов співробітництва.


https://www.cem-tov.com.ua