Змінити Технічні умови на приєднання до електромереж
15.02.2019
Іноді трапляється так, що РЕМ видає Технічні умови, які вас не влаштовують: тривалий термін виконання, менша потужність від заявленої, приєднання не в тій точці, що здається вам зручною та більш прийнятною і таке інше.
 
Фахівці ТОВ "ЕлектроЕфект" радять у таких випадках залучати третю сторону для оцінки можливості приєднання до електромереж.
 
У лютому 2019 року, після звернення клієнта до ЕлектроЕфект було виконано обстеження району електричних мереж та схем приєднання об´єкту до мережі, проведено зустріч з представниками ОСР ("обленерго") та у конструктивному діалозі з ними знайдено рішення з оптимізації ТУ.
Рішення було затверджено Технічною радою ОСР і через три дні клієнт отримав додаткову угоду до договору на приєднання до електромереж з корегованими Технічними умовами.
Яких змін вдалося досягти: термін виконання ТУ скоротився з 740 днів до 30 днів, не потрібно виконувати роботи з відведення земельної ділянки під кабельну лінію, не потрібно проводити масштабне будівництво лінії з проколом під однією з центральних вулиць міста, збережено заявлену максимальну потужність.
 
Знайти оптимальне технічне та юридичне рішення складних ситуацій в електроенергетиці зберігаючи баланс інтересів клієнта (споживача) і "обленерго" це наша сильна сторона. Бути успішним в усіх справах, що ми починаємо, це наш девіз. Задоволений клієнт це сенс нашого існування.