Енерго аудит

Утеплити будинок чи квартиру, аби не платити багато та дорого за опалення, електроенергію – ми чуємо це від наших клієнтів і допомагаємо їм економити на опаленні та електроенергії.
Але ми рекомендуємо перед тим як придбати дорогі матеріали для утеплення або сплатити за роботу будівельникам, провести енергоаудит професійними енергетиками ТОВ «Електроефект».

Енергетичний аудит потрібен для визначення потенціалу економії будинком або квартирою та планування дій з досягнення економії. Звіт з енергоаудиту це «рецепт» для правильного утеплення будинку.

Енергоаудитори ТОВ «Електроефект» обов’язково приїжджають до клієнта та обстежують зі спеціальним професійним обладнанням будинок або квартиру – фотографують обладнання та прилади, вікна, стіни та інше.
Для проведення енероаудиту ми застосовуємо спеціальне обладнання: тепловізор для наочного визначення місць втрат тепла, пірометр – для точного вимірювання температури поверхонь труб і котла, люксометр для вимірювання рівня, якості та ефективності освітлення, термоанемометр – для вимірювання швидкості потоку, температури та вологості повітря; лазерний далекомір – перевірка розмірів приміщень та конструкцій будинку; токові (електричні) кліщі – точне вимірювання струму та напруги.

Інформація, що отримана на місці, використовується у розрахунках.
До 90% роботи з проведення енергоаудиту складають розрахунки в спеціальних комп’ютерних програмах для оцінки стану стін, вікон та дверей, даху та горища, труб опалення та електропроводки будинку, розрахунок ККД котла. Розрахунки показують наскільки енергоефективний будинок, результати розрахунків порівнюються з показниками стандартів з енергоефективності. Різниця між результатами розрахунків і показниками стандартів це потенціал економії енергії та грошей.

Наступний етап – підготовка Звіту з енергоаудиту.

Звіт – документ у формі бізнес-плану з додатками та ілюстраціями, в якому представлена така інформація: потенціал економії, план енергоефективних заходів, опис і рекомендації з впровадження заходів, терміни окупності кожного заходу, можливі джерела фінансування (власні кошти клієнта, кредити), додатки з термограмами (фотографії тепловізора), енергетичний сертифікат будинку.
Економте свій час!
Не марнуйте нерви у спілкуванні з обленерго та НКРЕКП!
Доручіть будівництво «під ключ» вашої сонячної електростанції ТОВ «ЕЛЕКТРОЕФЕКТ».
Ми виконаємо будівництво за два тижні з дати оплати, дотримуючись технології та у визначені у договорі строки.