Історія компанії

Електроефект засновано у 2018 році у м. Київ.
Центральний офіс розташований у самому сердці столиці - на Подолі у Києві на вулиці Ярославській будинок 6 на 5 поверсі (офісний центр).
З нами легко зв'язатися за телефонами:
+38 044 3908447
+38 056 7947547
+38 098 3698955

Напишіть нам електронного листа:
office@electroeffect.com.ua
Засновники ТОВ «Електроефект» об’єднали свій досвід у енергетиці, інженерії та фінансах аби дати найкращі енергетичні послуги для вашого дому та для бізнесу! Ми постійно розвиваємося та вдосконалюємо наші послуги для вас.

У кожному великому місті ви зможете звернутися до нашого офісу з професійною командою та отримати найкращий сервіс. Вже у 2018 році запрошуємо вас у офіси у Дніпрі, Кривому Розі, Києві, Чернівцях, Івано-Франківську.

Наша мета надати вам можливість легко отримати електроенергію де б ви не були у будь-якому обленерго України! Підключитися до електромережі з нами – легко, швидко, з мінімальними витратами.

Повернути тепло до вашого дому або комфорт вашим клієнтам з електроопаленням від ЕЛЕКТРОЕФЕКТ це швидко, безпечно, економічно вигідно. Ми збудуємо вашу сонячну електростанцію для вашої енергонезалежності!

Отримайте вигоду від «зеленого тарифу»!
Прагнете бачити свій бізнес як на долоні? Встановіть СМАРТ-СИСТЕМУ від ЕЛЕКТРОЕФЕКТ та контролюйте витрати на енергоносії, комфорт у торгівельній залі, роботу обладнання аби товари зберігалися належним чином.
Кращі фахівці у сфері енергетики це Електроефект!